Solární termické systémy
ODBORNÝ VELKOOBCHOD, SERVIS A DISTRIBUCE
ISO 9001:2001, ISO 14001:2005

O SPOLEČNOSTI

Informace o firmě  |  Politika jakkosti  |  Politika EMS  |  Certifikáty


Informace o firmě

Sídlo JH SolarSpolečnost JH Solar s.r.o. vznikla v roce 2007 jako nástupce fyzické osoby Jiří Hrádek – JH Solar, podnikající v oboru solární techniky od roku 1995.

Společnost se zabývá dovozem a montáží solárních termických systémů na ohřev teplé užitkové vody, přitápění a ohřev bazénů. V souvislosti s touto činností máme oprávnění na navrhování, montáž a servis solárních systémů, nejen pro využití v rodinných a bytových domech, ale i pro průmyslové využití – hotely, penziony, výrobní provozy apod.

Od roku 1995 do současnosti bylo společností (Jiří Hrádek + JH Solar s.r.o.) instalováno cca 6400 m2 plochy slunečních kolektorů a zhruba stejné množství jich bylo prodáno za posledních 5 let prostřednictvím našeho velkoobchodu. V tomto směru spolupracujeme od počátku s firmou Thermo/solar Žiar nad Hronom. Firma Thermo/solar patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce termických slunečních kolektorů s nejdelší ověřenou životností 38 let.

Našim zákazníkům se snažíme vyjít vstříc osobním přístupem a nalezením optimálního řešení. V současné době se společnost zaměřuje na zvýšení technické podpory pro montážní firmy. Jejich proškolení je možné jak v našem školicím středisku, tak přímo u zákazníka při dodání materiálu. Odborný dozor pro začínající montážní partnery přímo na zakázce je samozřejmostí.

Sklady JH SolarSklady JH SolarSklady JH SolarSklady JH Solar

V roce 2010 bylo nově otevřeno školicí středisko, kde provádíme školení montážních firem. V tomto unikátním středisku jsou k dispozici tyto funkční školící pomůcky: solární termický systém integrovaný do střešního pláště, ostrovní fotovoltaický systém, tepelné čerpadlo země-voda, stěnové topení a chlazení, vzduchotechnická jednotka, kotel na biomasu, akumulační nádrž atd. Hlavním záměrem společnosti je zaměření se na speciální poptávky nebo zakázky většího charakteru a na základě dlouholetých zkušeností poskytování montážním firmám služby odborného velkoobchodu.

V průběhu roku se s námi můžete sejít nejen ve firmě, ale i na pravidelných výstavách Hobby a Země Živitelka v Českých Budějovicích a v Praze Letňanech na výstavách For Arch a Aquatherm.Jiří Hrádek
Jiří Hrádek
jednatel
Marie Hrádková
Marie Bártová
jednatel
Luboš Kozel
Luboš Kozel
hlavní technik
Jana Vránová
Jana Vránová
administrace